ماه – قمر روسیه همکاری لهستان پل رایان

ماه – قمر: روسیه همکاری لهستان پل رایان بین الملل آمریکا روسیه پل رایان

گت بلاگز اخبار اجتماعی توصیه‌های ابتکار به منتخبان شورای پنجم پایتخت

معصومه ابتکار با اشاره به ضرورت به کارگیری مشاوران کارآمد از سوی منتخبان شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران بر لزوم برنامه‌ریزی و بهره‌گیری از رویکرد علمی جهت

توصیه‌های ابتکار به منتخبان شورای پنجم پایتخت

توصیه های ابتکار به منتخبان شورای پنجم پایتخت

عبارات مهم : دانایی

معصومه ابتکار با اشاره به ضرورت به کارگیری مشاوران کارآمد از سوی منتخبان شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران بر لزوم برنامه ریزی و بهره گیری از رویکرد علمی جهت برطرف معضلات شهری تاکید کرد.

ابتکار در آخرین روزهای حضور خود در شرکت حفاظت محیط زیست در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به پنجمین شروع پنجمین دوره فعالیت شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران بزودی، اظهار کرد: تحولی که در ترکیب شورای پنجم اتفاق افتاده، غیر قابل انکار است ولی نباید فراموش کنیم که گاهی مقام، پست و عنوان توهم دانایی ایجاد می کند. ایجاد توهم دانایی در نمایندگان مردم، بسیار خطرناک هست.

توصیه‌های ابتکار به منتخبان شورای پنجم پایتخت

وی استفاده از مشاوران کارآمد به وسیله مسئولان و منتخبان شوراهای شهرها وروستاها را راهکار دوری از توهم دانایی دانست و گفت: مسئولان در هر رده ای که هستند باید از مشاوران متخصص استفاده کنند. افزون بر این به روزرسانی اطلاعات و زیاد کردن دانش و سواد به وسیله مسئولان از ضرورت های مدیریتی محسوب می شود.

ابتکار تاکید کرد: مسوولان باید در جریان آخرین اخبار کشور و دنیا قرار گیرند همچنین شنیدن نظرات منتقدان از ضرورت ها محسوب می شود که جزو اصول اولیه کار است و شوراها نیز باید این مسیر را دنبال کنند تا از توهم دانایی و اتخاذ تصمیمات ناشی از جهل به دور باشند.

معصومه ابتکار با اشاره به ضرورت به کارگیری مشاوران کارآمد از سوی منتخبان شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران بر لزوم برنامه‌ریزی و بهره‌گیری از رویکرد علمی جهت

وی با اشاره به برگزاری همایش منتخبان شوراهای مراکز استان ها با محوریت محیط زیست و توسعه پایدار در ماه گذشته اظهار کرد: این نشست به منظور تقویت همدلی، همفکری و هم اندیشی برگزار شد تا ضمن شنیدن نظرات منتخبان مردم در شوراها بتوانیم تجربه های خود در حوزه محیط زیست را به آنان انتقال دهیم که این نخستین قدم دولت جهت ایجاد همفکری بین شوراها و سایر بخش ها به خاص محیط زیست بود.

ابتکار در پاسخ به پرسشی در مورد مهمترین مطالبات در حوزه محیط زیست از شوراها گفت: برخورداری از برنامه زیست محیطی و نشانه گذاری و ایجاد شاخص های مشخص قابل سنجش جهت اصلاح کیفیت زندگی راجع به مسائلی مثل هوا، فضای سبز، ساماندهی صنایع، پسماند، مشاغل سبز، آلودگی صوتی و امواج مهمترین مطالبات زیست محیطی هستند. شوراها باید در این زمینه ها با برنامه و اتخاذ رویکرد علمی عمل کنند.

وی با بیان اینکه جلب و جذب همکاری مردم و دانشگاهیان از سوی منتخبان شورای شهرها از ضرورت هاست، تاکید کرد: شوراها باید به طور منظم عملکردها را در حوزه مدیریت شهری رصد کنند و اجازه ندهند رشته کار از دستشان خارج شود.

توصیه‌های ابتکار به منتخبان شورای پنجم پایتخت

واژه های کلیدی: دانایی | مسئولان | شورای شهر | معصومه ابتکار | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs