ماه – قمر روسیه همکاری لهستان پل رایان

ماه – قمر: روسیه همکاری لهستان پل رایان بین الملل آمریکا روسیه پل رایان

اخیرا وسایل شنود از دفتر خاتمی جمع آوری شد / عباس عبدی

عباس عبدی در روزنامه اعتماد نوشت:در روزهای اخیر دوباره مساله شنود مکالمات به عنوان یک مساله و اقدام ناپسند مورد توجه قرار گرفت. ابتدا یکی از اصولگرایا..

ادامه مطلب

تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور

یک عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی را قرائت کرد. تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور عبا..

ادامه مطلب

متن نامه) + نامه استیضاح آخوندی به هیأت رئیسه مجلس تقدیم شد (

درخواست نمایندگان جهت استیضاح عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی به هیأت رئیسه مجلس تقدیم شد.  نامه استیضاح آخوندی به هیأت رئیسه مجلس تقدیم شد (..

ادامه مطلب

چارچوب گزارش خوب است ، وزارت خارجه تمام هشت گزارش در مورد برجام را در موعد مقرر به مجلس ارائه کرد

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: وزارت خارجه تاکنون تمام هشت گزارش خود را در مورد روند اجرای برجام در موعد مقرر ارائه کرده است..

ادامه مطلب

همدردی‌ها باید در عرصه عمل و کمک به مردم با قوت ادامه پیدا کند / رهبر م

رهبر معظم انقلاب اسلامی امشب (سه‌شنبه) در جلسه‌ای با حضور رؤسای قوای سه‌گانه و چند تن از مسئولان کشور با ابراز تأسف عمیق از اتفاق بسیار تلخ زلزله کرمان..

ادامه مطلب

«حمید بقایی» بازداشت شد

به گزارش ایسنا، کانال تلگرامی منتسب به هواداران محمود احمدی نژاد ضمن اعلام این خبر، عنوان کرد: امروز به دستور بازپرس، حمید بقایی با همراهی ماموران اعزام..

ادامه مطلب

لزوم ارائه روایت واحد ازسوی فرماندهی حفاظت و حراست ، واکنش به حضور زن

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با تاکید بر لزوم ارائه روایت واحد ازسوی فرماندهی حفاظت و حراست مجلس، راجع به بعضی پرسشها همچون حضور یک زن در عملیات مجل ..

ادامه مطلب

مخالفت کمیسیون اجتماعی با مستثنی شدن ماموریت مسئولان وزارت خارجه از قانون نظارت بر سفرهای خارجی

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس از بررسی لایحه اصلاح قانون نظارت بر مسافرت‌های خارجی کارکنان دولت در جلسه امروز این خبر داد. مخالفت کمیسیون اج..

ادامه مطلب

روحانی جنجالی نزدیک به احمدی‌نژاد و مشایی در ستاد انتخاباتی رئیسی سمت گرفت

در یک انتصاب جنجالی تازه عباس امیری‌فر به سمت مسول حوزه روحانیون و وعاظ ستاد مردمی استان پایتخت کشور عزیزمان ایران ابراهیم رئیسی منصوب شد. ..

ادامه مطلب

«علی آقا» سکوت انتخاباتی‌اش را شکست ، آبِ سرد بر پیکر جمنا ، «ناطق‌نو

لاریجانی و ناطق جریان‌هایی را هم با خود دارند که می‌تواند حجم زیادی از رای اصول‌گرایان را به سبد روحانی بریزد.  «ناطق نوری» و «لاریجانی» تمام ق..

ادامه مطلب