ماه – قمر روسیه همکاری لهستان پل رایان

ماه – قمر: روسیه همکاری لهستان پل رایان بین الملل آمریکا روسیه پل رایان

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری کوین اسپیسی از «خانه پوشالی» اخراج شد

کمپانی «نتفلیکس» اعلام کرد، همکاری خود را به طور کامل با «کوین اسپیسی» بازیگر سریال معروف «خانه پوشالی» قطع می‌کند. 

کوین اسپیسی از «خانه پوشالی» اخراج شد

کوین اسپیسی از «خانه پوشالی» اخراج شد

عبارات مهم : سریال

کمپانی «نتفلیکس» اعلام کرد، همکاری خود را به طور کامل با «کوین اسپیسی» بازیگر سریال معروف «خانه پوشالی» قطع می کند.

به گزارش ایسنا به نقل از گاردین، بعد از مطرح شدن اتهام جنسی علیه «کوین اسپیسی»، بازیگر برنده اسکار آمریکایی، کمپانی «نتفلیکس» سازنده سریال «خانه پوشالی» اعلام کرد نه تنها با وی به طور کامل در این سریال قطع همکاری خواهد کرد، بلکه فیلم تازه «خون ریزری» با بازی و تهیه کنندگی «اسپیسی» را نیز اکران نخواهد کرد.

کوین اسپیسی از «خانه پوشالی» اخراج شد

این کمپانی با صدور بیانیه ای اعلام کرد: این کمپانی در ادامه تولید سریال «خانه پوشالی» با حضور «کوین اسپیسی» نقشی نخواهد داشت و ما در این وقفه زمانی با کمپانی «MRC» به همکاری ادامه خواهیم داد تا مسیر پیش روی آینده را ارزیابی کنیم. ما همچنین تصمیم گرفته ایم فیلم «خون ریزی» با بازی و تهیه کنندگی «اسپیسی» و به کارگردانی «مایکل هافمن» را نیز که هم اکنون در مراحل نهایی تولید واقع شده است است اکران نکنیم.

نتفلیکس پیش از این اعلام کرده بود فصل ششم سریال «خانه پوشالی» که در سال ۲۰۱۸ در اختیار علاقه مندان قرار خواهد گرفت، آخرین فصل از این مجموعه خواهد بود.

کمپانی «نتفلیکس» اعلام کرد، همکاری خود را به طور کامل با «کوین اسپیسی» بازیگر سریال معروف «خانه پوشالی» قطع می‌کند. 

هفته گذشته «آنتونی رپ» بازیگر آمریکایی فاش کرد «کوین اسپیسی»در سال ۱۹۸۶ و زمانی که او ۱۴ ساله بوده قصد داشته او را مورد تعرض قرار دهد و این عنوان بازتاب فراوانی در هالیوود داشت.

«کوین اسپیسی»، برنده دو جایزه اسکار جهت فیلم های «مظنونین معمولی» و «زیبای آمریکایی» است و تاکنون ۱۰ بار نامزد «امی» شده است هست. وی همچنین در کارنامه اش جوایز مهم دیگری همچون «گلدن گلوب»، «تونی» و «بفتا» را هم ثبت کرده است.

واژه های کلیدی: سریال | همکاری | کمپانی | بازیگر | آمریکایی | کوین اسپیسی | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs