ماه – قمر روسیه همکاری لهستان پل رایان

ماه – قمر: روسیه همکاری لهستان پل رایان بین الملل آمریکا روسیه پل رایان

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات ایتالیا در قعر جدول ، کشور عزیزمان ایران از افزایش باز ماند

در آخر روز دوم از هفته‌ سوم لیگ جهانی والیبال تیم‌ ‌ملی کشور عزیزمان ایران با شکست برابر لهستان از افزایش باز ماند و شاگردان ولاسکو با پیروزی بر برزیل ، ایتالیا

ایتالیا در قعر جدول ، کشور عزیزمان ایران از افزایش باز ماند

کشور عزیزمان ایران از افزایش باز ماند/ ایتالیا در قعر جدول

عبارات مهم : ایران

در آخر روز دوم از هفته سوم لیگ جهانی والیبال تیم ملی کشور عزیزمان ایران با شکست برابر لهستان از افزایش باز ماند و شاگردان ولاسکو با پیروزی بر برزیل ، ایتالیا را به قعر جدول فرستادند.

به گزارش ایسنا، روز دوم از هفته سوم و نهایی دور مقدماتی لیگ جهانی 2017 والیبال با برگزاری شش دیدار بین دوازده تیم سطح یک دنیا پیگیری شد.

ایتالیا در قعر جدول ، کشور عزیزمان ایران از افزایش باز ماند

در آخر بازی های روز دوم، تیم ملی کشور عزیزمان ایران بعد از شکست برابر لهستان دومین باخت متوالی خود را در هفته سوم را تجربه کرد و دیگر شانسی جهت افزایش به مرحله نهایی ندارد. فرانسه هم شاگردان آنتیگا را مغلوب کرد و درصد باقی ماند. آرژانتین سه بر یک برزیل را مغلوب کرد و ایتالیا با شکست برابر بلژیک به قعر جدول رده بندی سطح یک سقوط کرد.

در بااهمیت ترین بازی، لهستان در سالن اطلس آرنا و در برابر دیدگان 13805 نفر میزبان کشور عزیزمان ایران برد و در آخر در یک بازی یک طرفه موفق شد سه بر صفر شاگردان کولاکوویچ را مغلوب کنند.

در آخر روز دوم از هفته‌ سوم لیگ جهانی والیبال تیم‌ ‌ملی کشور عزیزمان ایران با شکست برابر لهستان از افزایش باز ماند و شاگردان ولاسکو با پیروزی بر برزیل ، ایتالیا

تیم ملی والیبال کشور عزیزمان ایران با انجام یک بازی پر اشتباه دومین شکست متوالی خود را تجربه کرد و با سه پیروزی و پنج باخت هشت امتیازی باقی ماند و ضمن کم کردن به رده دهم جدول از افزایش به مرحله نهایی باز ماند. شاگردان دجورجی هم با چهار بر و چهار باخت 12 امتیازی شدند و با قرار گرفتن در رده پنجم بسیار به افزایش امیدوار شدند.

ست های بازی لهستان و کشور عزیزمان ایران با نتیجه های 25 بر 17 بر25 و 18 و 25 بر 22 به آخر رسید.

در نخستین بازی روز دوم فرانسه رو در روی کانادا قرار داده شد و در آخر با اقتدار سه بر صفر حریفش را از پیش رو برداشت. خروس ها با این پیروزی صدرنشینی خود را یک هفته قبل از اتمام دور مقدماتی تثبیت کردند و با هفت برد و یک باخت و کسب 23 امتیاز در جایگاه نخست ایستادند. کانادا هم با هدایت آنتیگا، چهار برد و چهار شکست را تجربه کرده است و در آخر بازی های روز دوم با کسب 9 امتیاز در مکان هشتم قرار دارد.

ایتالیا در قعر جدول ، کشور عزیزمان ایران از افزایش باز ماند

استفان بویر در بازی برابر کانادا به تنهایی 25 امتیاز را که معادل یک ست بازی است کسب کرد و به عنوان امتیاز آورترین بازیکن میدان گزینش شد.

ست های این بازی با نتیجه های 25 – 16 ، 25 ـ 15 و 25 – 21 به آخر رسید.

در آخر روز دوم از هفته‌ سوم لیگ جهانی والیبال تیم‌ ‌ملی کشور عزیزمان ایران با شکست برابر لهستان از افزایش باز ماند و شاگردان ولاسکو با پیروزی بر برزیل ، ایتالیا

در دیگر بازی آینده ساز روز دوم آمریکا به مصاف روسیه رفت ولی بعد از پنج ست نبرد دیدنی حریف روس ها نشدند و سه بر دو بازی را واگذار کردند.

شاگردان جان اسپیرو بعد از پیروزی سه بر صفر برابر کشور عزیزمان ایران امیدوار بودند با پیروزی بر روسیه بتوانند جواز افزایش در مرحله نهایی را بگیرند، ولی با قبول این شکست یازده امتیازی شدند و با سه برد و پنج باخت در آستانه از بین بردن قرار گرفتند.

ایتالیا در قعر جدول ، کشور عزیزمان ایران از افزایش باز ماند

روسیه با هدایت شلیاپنیکوف و با تغییرات عمده در ترکیب مهم اش به تازگی شرایط خوبی را به دست آورده هست. روس ها با چندینه پیروزی اخیر جبران هفته اول را کردند و هم اکنون با چهار برد و چهار باخت و کسب یازده امتیاز در رده ششم قرار دارند، ولی در بازی نهایی بازی فنی را برابر لهستان میزبان پیش رو دارند.

ست های بازی آمریکا و روسیه با نتیجه های 29 – 31 ، 25 ـ 17، 19 – 25 ، 29 – 27 و 13 بر 15 به آخر رسید.

ایتالیا و بلژیک هم در صدمین بازی به مصاف هم رفتند و در آخر شاگردان بلنجینی در ادامه روزهای سیاه ارزش با شکست برابر شاگردان ویتال هنین تکمیل شد و به قعر جدول رده بندی سطح یک سقوط کردند. ایتالیا این بازی را با نتیجه سه بر یک واگذار کرد.

بلژیک با چهار برد و چهار باخت و اندوخته چهارده امتیازی اش تا حدود زیادی به مرحله نهایی افزایش کرده هست، ولی ایتالیا با دو برد و شش باخت شش امتیازی باقی ماندند.

ست های این بازی با نتیجه های 22 – 25، 24 – 26، 27 – 25 و 16 بر 25 به آخر رسید.

از زیباترین دیدار دیشب (شنبه) بلغارستان موفق شد برابر صربستان قدرتمند و مدافع عنوان قهرمانی سه بر دو به پیروزی برسد و خود را در رده هفتم جدول رده بندی برساند. بلغارها در بازی آخر خود به مصاف آرژانتین خواهند رفت و امیدوارند با پیروزی و کسب سه امتیاز بتوانند به مرحله نهایی افزایش کنند.

در حال حاضر بلغارستان با کسب یازده امتیاز و چهار باخت و چهار پیروزی در مکان هفتم واقع شده است است و صربستان هم با شش برد و دو باخت 18 امتیازی باقی مانده و شانس صدرنشینی را از دست داد.

ست های بازی با نتیجه های 25 – 18، 20 – 25، 25 – 23 ، 24 – 26 و 15 بر 12 به آخر رسید.

در آخرین بازی هم آرژانتین با هدایت خولیو ولاسکو در یک بازی حساس برزیل را غافلگیر کرد و با پیروزی سه بر یک ، سه امتیاز شیرین را از آن خود کرد.

آرژانتین در آخر روز دوم با دو پیروزی و شش باخت و کسب هشت امتیاز بالاخره خودش را از انتهای جدول اوج کشید. برزیل هم که پیش از این به علت میزبانی دور بعد در مرحله نهایی خود را حاضر می بیند با پنج بر دو، سه باخت و کسب 16 متهم و در مکان سوم ایستاده است.

ست های این بازی با نتیجه های 19 – 25، 25 -21، 25 – 22 و 25 بر 19 به آخر رسید.

نتایج کامل روز دوم از هفته سوم لیگ جهانی 2017:

فرانسه 3 – کانادا صفر

آمریکا 2 – روسیه 3

ایتالیا یک – بلژیک 3

لهستان 3 – کشور عزیزمان ایران صفر

بلغارستان 3 – صربستان 2

آرژانتین 3 – برزیل یک

بازی های روز سوم از هفته سوم لیگ جهانی به شرح زیر است:

ایتالیا – کانادا

فرانسه – بلژیک

ایران – روسیه (امشب ساعت 19:55)

آمریکا – لهستان

برزیل – صربستان

بلغارستان – آرژانتین

واژه های کلیدی: ایران | افزایش | تنهایی | پیروزی | ایتالیا | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs