ماه – قمر روسیه همکاری لهستان پل رایان

ماه – قمر: روسیه همکاری لهستان پل رایان بین الملل آمریکا روسیه پل رایان

مداخله‌جویی ریاکارانه با ادعای حمایت از مردم

استقبال دولت‌های مخالف با نظام جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران از اعتراضات مردم کشور عزیزمان ایران یکی از بدیهی‌ترین مواجهه‌های خارجی با این مناسبت ..

ادامه مطلب

گریمِ احساسات

نایب مدیر سابق زنان فدراسیون فوتبال : آزادی ورود زنان به ورزشگاه‌ها در گروی رعایت قانون است  گریمِ احساسات عبارات مهم : ایرانی ..

ادامه مطلب

عقب‌نشینی نفت جهانی در تصویر العمل به زیاد کردن تولید آمریکا

قیمت‌های نفت روز پنج‌شنبه تحت تاثیر تولید رو به رشد آمریکا که به سرعت به مرز ۱۰ میلیون بشکه در روز نزدیک می‌شود و کم کردن ذخایر این کشور را تحت شعاع قرار داد..

ادامه مطلب

بودجه ۱۰۰۰ میلیاردی جهت برطرف مسئله معیشتی بازنشستگان

وزیر تعاون گفت: دولت با تخصیص داده شده است ردیف بودجه هزار میلیارد تومانی، تلاش می‌کند تا حدودی پرسشها معیشتی بازنشستگان را جهت سال آینده برطرف کند.  ..

ادامه مطلب

دندان مصنوعی وخطر سوءتغذیه

محققان دانشگاه کالج کینگ لندن دریافتند استفاده از دندان‌های مصنوعی موجب می‌شود کاربر به علت دشواری جویدن غذاهای سالم، از خوردن آن‌ها منصرف شود و به همین علت د..

ادامه مطلب

طارمی مصدومم کرد ولی یک تماس هم با من نگرفت / کنعانی‌زادگان

محمدحسین کنعانی‌زادگان مدتی پیش در اردوی تیم ملی با یک مصدومیت وحشتناک مواجه شد و همین عنوان باعث شد دوباره چند ماه از میادین به دور باشد. ..

ادامه مطلب

کارها کشور عزیزمان ایران در منطقه مغایر با قانون بین المللی است! / امیر کویت

امیر کویت در سخنانی در نشست سران شورای همکاری خلیج فارس مدعی شد که کارها کشور عزیزمان ایران در منطقه مغایر با قانون بین المللی است. امیر کویت: ..

ادامه مطلب