ماه – قمر روسیه همکاری لهستان پل رایان

ماه – قمر: روسیه همکاری لهستان پل رایان بین الملل آمریکا روسیه پل رایان

سندرم کودک آبی چیست؟

“متهموگلوبینمیا” یا “سندرم کودک آبی” ناشی از کم کردن میزان هموگلوبین در خون نوزاد است و باعث می‌شود پوست بدن به رنگ آبی ظاهر شو..

ادامه مطلب

معاون ترامپ آدم احمقی است/ نه جهت مذاکره التماس می‌کنیم نه به خودمان دردسر می‌

معاون وزیر خارجه کره شمالی مقایسه کره شمالی دارای سلاح های هسته ای و موشک های بالستیک با لیبی که فاقد این هر دو بود را مقایسه ای ابلهانه دانست.  ..

ادامه مطلب

افزایش جمعی در بورس پایتخت کشور عزیزمان ایران

شاخص کل بورس پایتخت کشور عزیزمان ایران در معاملات روز گذشته جهش ۵۳۸ واحدی را تجربه کرد. به این ترتیب کم کردن تب و تاب بازارهای مالی کشور ناشی از خروج..

ادامه مطلب

خدا کند این‌بار از لای گزها دلار 7 هزار تومانی سبز نشود! ، طرح مهم مجلس جهت واکاوی استقلال و پرسپولیس

حسین قدوسی به طرح تازه مجلس جهت تحقیق و تفحص از استقلال و پرسپولیس تصویر العمل نشان داده.  طرح مهم مجلس جهت واکاوی استقلال و پرسپولیس..

ادامه مطلب

از بازار گوشت چه خبر؟

بررسی‌ها نشان‌ می‌دهد که قیمت انواع گوشت قرمز با شیب ملایمی با زیاد کردن قیمت روبرو شده است هست؛ به طوری که قیمت هر کیلوگرم ماهیچه گوساله به ۵۰ هزار تومان..

ادامه مطلب

اروپایی‎ها قصدی جهت بازگرداندن تحریم‎های ضدایرانی ندارند

رئیس کمیته نیروهای مسلح مجلس نمایندگان آمریکا می‌گوید اروپایی‎ها قصدی جهت بازگرداندن تحریم‎های ضدایرانی ندارند و این مسئله دست آمریکا را جهت اعمال فشار بر کشور..

ادامه مطلب

رفقا اشتباه کردید با اینها کار کردید! , حمله تازه کریمی به فدراسیون فوتبال

به گزارش خبرآنلاین؛ سرمربی تیم سپیدرود رشت و بازیکن سابق تیم ملی یک بار دیگر منشتر شدن یک پست در صفحات شخصی اش به فدراسیون فوتبال انتقاد کرد. کریمی ک..

ادامه مطلب

اخیرا وسایل شنود از دفتر خاتمی جمع آوری شد / عباس عبدی

عباس عبدی در روزنامه اعتماد نوشت:در روزهای اخیر دوباره مساله شنود مکالمات به عنوان یک مساله و اقدام ناپسند مورد توجه قرار گرفت. ابتدا یکی از اصولگرایا..

ادامه مطلب