ماه – قمر روسیه همکاری لهستان پل رایان

ماه – قمر: روسیه همکاری لهستان پل رایان بین الملل آمریکا روسیه پل رایان

بیشترین دزدی ها مربوط به خودروست / مرکز آمار

نتایج آخرین سرشماری مرکز آمار کشور عزیزمان ایران در سال 1395 نشان می دهد دزدی های مربوط به ماشین و منازل به ترتیب با 40 و 14 درصد بیشترین سهم را در انواع ..

ادامه مطلب

تجمع اعتراض‌آمیز مردم خرمشهر به علت شوری آب

مردم خرمشهر به علت شوری آب شرب در برابر مسجد جامع خرمشهر تجمع اعتراض‌آمیزی را برگزار کردند که امام جمعه و فرماندار این شهرستان با حضور در جمع معترضین قول ..

ادامه مطلب

نباید حجم ذخیره آب سد زاینده‌رود به صفر برسد / قائم‌مقام وزیر نیرو

قائم مقام وزیر نیرو در نشست انسجام بخشی مدیران صنعت آب و برق استان اصفهان گفت: با تدابیر متفاوت نباید حجم ذخیره آب سد زاینده رود به صفر برسد. قائم ..

ادامه مطلب

پیش از رسیدن به شرایط اضطرار آلودگی هوا، جلوی روند تصاعدی آن را بگیریم

آلودگی هوا در پایتخت کشور عزیزمان ایران دوباره مدارس شهر را به تعطیلی کشاند،آن‌هم در شرایطی که دوشنبه هفته قبل مدارس به علت بارش برف تعطیل شده است بود..

ادامه مطلب

هنگامی که خبر رسان تلگرام آزاد شد!

قانون | تلگرام | کارتون | روزنامه | اخبار اجتماعی هنگامی که خبر رسان تلگرام آزاد شد! عبارات مهم : قانون برطرف فیلتر تلگ..

ادامه مطلب

مدیران خدمات خود را محدود به ساعات اداری نکنند / وزیر کشور

وزیر کشور تأکید کرد:نباید مدیران خدمات خود را محدود به ساعات اداری کند بلکه مدیری موفق است 24 ساعته فکرش درگیر کار مردم باشد. وزیر کشور:مدیران خد..

ادامه مطلب

سال 96 سال سخت مالی جهت شهرداری/ امروز ظهر چهار نفر از معاونین شهردار معرفی می‌شوند ، نجفی

شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران با تاکید بر اینکه در امسال به علت عدم تحقق بخشی از بودجه آینده نگری شده، سال مشکل جهت شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایر..

ادامه مطلب

کلانتری، مدیر شرکت محیط زیست شد

رییس‌ جمهور در حکمی دکتر عیسی کلانتری را به عنوان معاون رییس جمهور و رییس شرکت حفاظت محیط زیست منصوب کرد.  کلانتری، مدیر شرکت محیط زیست ش..

ادامه مطلب

توصیه‌های ابتکار به منتخبان شورای پنجم پایتخت

معصومه ابتکار با اشاره به ضرورت به کارگیری مشاوران کارآمد از سوی منتخبان شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران بر لزوم برنامه‌ریزی و بهره‌گیری از رویکرد..

ادامه مطلب

آخرین کارها در ارتباط با پرونده سعید مرتضوی

رئیس کل دادگستری استان پایتخت کشور عزیزمان ایران با بیان این‌که «پرونده سعید مرتضوی به دادگاه تجدید نظر آمده است» گفت:‌در این‌باره در دادگاه تجدید نظر پیگ..

ادامه مطلب