ماه – قمر روسیه همکاری لهستان پل رایان

ماه – قمر: روسیه همکاری لهستان پل رایان بین الملل آمریکا روسیه پل رایان

سبد کالا‌یی دلار ۴۲۰۰

متولیان تجارت کشور شرح واردات با ارز رسمی را اعلام کردند. بعد از دستور وزیر صنعت، معدن و تجارت جهت تعلیق ثبت سفارش کالاهای تامین ارز نشده و ایست به واردات ..

ادامه مطلب

قیمت نفت آمریکا به بالاترین رکورد ۳ و نیم ساله خود رسید

روز پنج‌شنبه، با نگرانی از این‌که تحریم‌های آمریکا بتواند مقدار قابل‌توجهی از صادرات نفت کشور عزیزمان ایران را کم کردن دهد، قیمت‌های نفت اوج رفت و نفت امریکا به..

ادامه مطلب

افزایش جمعی در بورس پایتخت کشور عزیزمان ایران

شاخص کل بورس پایتخت کشور عزیزمان ایران در معاملات روز گذشته جهش ۵۳۸ واحدی را تجربه کرد. به این ترتیب کم کردن تب و تاب بازارهای مالی کشور ناشی از خروج..

ادامه مطلب

از بازار گوشت چه خبر؟

بررسی‌ها نشان‌ می‌دهد که قیمت انواع گوشت قرمز با شیب ملایمی با زیاد کردن قیمت روبرو شده است هست؛ به طوری که قیمت هر کیلوگرم ماهیچه گوساله به ۵۰ هزار تومان..

ادامه مطلب

دلار ۴۷۴۴ تومان ، قیمت سکه ۱۳ هزار تومان کم کردن یافت

در صرافی‌ها امروز هر قطعه سکه طرح قدیم یک میلیون ۵۷۳ هزار تومان و سکه طرح تازه یک میلیون و ۵۴۲ هزار تومان به فروش رسید. قیمت سکه ۱۳ هزار تومان کم ک..

ادامه مطلب

واقعی شدن قیمت ارز به نفع کیست؟

حاجی آقا میری، عضو هیات نمایندگان اتاق کشور عزیزمان ایران می گوید: قیمت ارز در کشور باید تا مرز واقعی شدن پیش رود؛ ولی دولت ها با سوبسید نفتی هر بار ب..

ادامه مطلب

در بازار طلا و دلار فریب نخورید

در روزهای گذشته بازار طلا، سکه و ارز به علت عوامل مختلف، با هیجانات قیمتی و زیاد کردن تقاضا همراه شد؛ عواملی که بعضی از آنها گذراست و به تدریج از بازار خ..

ادامه مطلب

عقب‌نشینی نفت جهانی در تصویر العمل به زیاد کردن تولید آمریکا

قیمت‌های نفت روز پنج‌شنبه تحت تاثیر تولید رو به رشد آمریکا که به سرعت به مرز ۱۰ میلیون بشکه در روز نزدیک می‌شود و کم کردن ذخایر این کشور را تحت شعاع قرار داد..

ادامه مطلب

بودجه ۱۰۰۰ میلیاردی جهت برطرف مسئله معیشتی بازنشستگان

وزیر تعاون گفت: دولت با تخصیص داده شده است ردیف بودجه هزار میلیارد تومانی، تلاش می‌کند تا حدودی پرسشها معیشتی بازنشستگان را جهت سال آینده برطرف کند.  ..

ادامه مطلب