ماه – قمر روسیه همکاری لهستان پل رایان

ماه – قمر: روسیه همکاری لهستان پل رایان بین الملل آمریکا روسیه پل رایان

حمله تروریستی در عربستان ۵ کشته و زخمی برجای گذاشت

مقامات عربستان سعودی اعلام کردند که در حمله سه فرد مسلح به یک پُست بازرسی در شهر «بریده» یک نیروی امنیتی عربستان و یک تبعه خارجی به همراه دو تن از مهاجمان کشته..

ادامه مطلب

معاون ترامپ آدم احمقی است/ نه جهت مذاکره التماس می‌کنیم نه به خودمان دردسر می‌

معاون وزیر خارجه کره شمالی مقایسه کره شمالی دارای سلاح های هسته ای و موشک های بالستیک با لیبی که فاقد این هر دو بود را مقایسه ای ابلهانه دانست.  ..

ادامه مطلب

شاهدانی جهت اثبات دروغ بودن حمله شیمیایی در دوما داریم / روسیه

هدف روسیه کشف دروغ‌های غیر قابل اغماض راجع به اتفاق حمله شیمیایی ادعایی در سوریه هست. ما ۱۷ شاهد سوری را از شهر دوما حاضر خواهیم کرد. هفت تن از آن‌ها در وی..

ادامه مطلب

جلوی بررسی پرونده اختلاس را می‌گیرم / دوترته

رئیس جمهوری مجموعه جزایر فیلیپین گفته که با تحقیقات بازرس خاص مبارزه با فساد جهت پیگیری به اتهامات راجع به درآمد نامشروعش همکاری نمی‌کند.  دوتر..

ادامه مطلب

آلمان صادرات تسلیحات به ترکیه را تعلیق کرد

وزیر خارجه آلمان گفت کشورش همه صادرات تسلیحاتی مهم به ترکیه را به علت وخامت اوضاع حقوق بشر در این کشور و تیره شدن روابط دو طرف به حال تعلیق در آورده است. ..

ادامه مطلب

توافق ترامپ و شینزو آبه جهت اعمال فشار زیاد بر کره شمالی

رئیس جمهور آمریکا و نخست وزیر ژاپن درمورد لزوم اعمال فشار زیاد بر کره شمالی توافق کردند. توافق ترامپ و شینزو آبه جهت اعمال فشار زیاد بر کره شمالی ..

ادامه مطلب

دیدار تیلرسون با اردوغان و چاووش اوغلو در استانبول

رکس تیلرسون و مولود چاووش اوغلو در یک شام کاری در استانبول با یکدیگر دیدار و گفت‌وگو کردند. این در حالی است که تیلرسون دیداری نیز با رئیس‌جمهوری ترکیه دا..

ادامه مطلب

جشن ورود نخستین ناو هواپیمابر چین به هنگ کنگ‎

اولین ناو هواپیمابر چین به مناسبت بیستمین سالروز بازگشت هنگ کنگ به حاکمیت چین، وارد ساحل این شهر شد و مردم هنگ کنگ این ورود را مراسم خوش حالی گرفتند.&nb..

ادامه مطلب

حمایت تمام قد پوتین از اسنودن

به گزارش ایسنا، به نقل از تاس، ولادیمیر پوتین، مدیر جمهور روسیه گفت: روسیه تحت هیچ شرایطی “ادوارد اسنودن”، کارمند شرکت اطلاعات مرکزی آمر..

ادامه مطلب

هلاکت یک تروریست مالزیایی داعش در عراق

یک تروریست دیگر مالزی در درگیری نیروهای امنیتی عراق با گروهک وهابی داعش به هلاکت رسید. هلاکت یک تروریست مالزیایی داعش در عراق عبارات مهم : سو..

ادامه مطلب