ماه – قمر روسیه همکاری لهستان پل رایان

ماه – قمر: روسیه همکاری لهستان پل رایان بین الملل آمریکا روسیه پل رایان

خدا کند این‌بار از لای گزها دلار 7 هزار تومانی سبز نشود! ، طرح مهم مجلس جهت واکاوی استقلال و پرسپولیس

حسین قدوسی به طرح تازه مجلس جهت تحقیق و تفحص از استقلال و پرسپولیس تصویر العمل نشان داده.  طرح مهم مجلس جهت واکاوی استقلال و پرسپولیس..

ادامه مطلب

رفقا اشتباه کردید با اینها کار کردید! , حمله تازه کریمی به فدراسیون فوتبال

به گزارش خبرآنلاین؛ سرمربی تیم سپیدرود رشت و بازیکن سابق تیم ملی یک بار دیگر منشتر شدن یک پست در صفحات شخصی اش به فدراسیون فوتبال انتقاد کرد. کریمی ک..

ادامه مطلب

در شروع بازی با بارسلونا دستکم گرفته خواهیم شد / کونته

سکاندار چلسی ادعا کرد تیمش در ابتدای بازی با بارسلونا به وسیله عموم دستکم گرفته می‌شود. کونته: در شروع بازی با بارسلونا دستکم گرفته خواهیم شد عبار..

ادامه مطلب

قرعه ساده رئال مادرید و بارسلونا در کوپا دل ری

رئال مادرید و بارسلونا در مرحله یک چهارم نهایی کوپا دل ری به ترتیب برابر لگانس و اسپانیول قرار خواهند گرفت. قرعه ساده رئال مادرید و بارسلونا در کوپا د..

ادامه مطلب

گریمِ احساسات

نایب مدیر سابق زنان فدراسیون فوتبال : آزادی ورود زنان به ورزشگاه‌ها در گروی رعایت قانون است  گریمِ احساسات عبارات مهم : ایرانی ..

ادامه مطلب

طارمی مصدومم کرد ولی یک تماس هم با من نگرفت / کنعانی‌زادگان

محمدحسین کنعانی‌زادگان مدتی پیش در اردوی تیم ملی با یک مصدومیت وحشتناک مواجه شد و همین عنوان باعث شد دوباره چند ماه از میادین به دور باشد. ..

ادامه مطلب

کسی جا نماند ، صدور ویزای آمریکا جهت همه وزنه‌برداران ایران

ویزای تمام اعضای تیم ملی وزنه‌برداری جهت حضور در مسابقه های جهانی آمریکا صادر شد.  صدور ویزای آمریکا جهت همه وزنه برداران ایران/ کسی جا نما..

ادامه مطلب

فکر می‌کردم شرایط جهت حضورم مهیا است ولی نبود / کریمی

پس از آن که علی کریمی و بازیکنان نفت طلائیه را به ورزشگاه راه ندادند، به نوعی با این تیم خداحافظی کرد.  کریمی: فکر می کردم شرایط جهت ح..

ادامه مطلب

هیات مدیره عجیب یک باشگاه!

باشگاه | باشگاه | کارتون | روزنامه | خبر ورزشی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات هیات مدیره عجیب یک باشگاه! عبارات مهم : باشگاه ..

ادامه مطلب

منصوریان، استقلال، پرسپولیس و بازهم عدد۶ !

منصوریان در برابر تیمهایی که سرمربی ارزش پرسپولیسی بوده ۶ امتیاز از دست داده است. منصوریان، استقلال، پرسپولیس و بازهم عدد۶ ! عبارات..

ادامه مطلب